Блог починаючого Лінуксоїда :)

Який дистрибутив Linux вибрати новачку?

znak_voprosa

Вибір дистрибутива залежить в першу чергу від ваших знань. Але не хвилюйтеся, нічого складного. Є багато дистрибутивів,с якими може працювати даже дитина , справа в тому, що Linux вже вийшов з етапа коли була доступна тільки для професіоналів, Однак, це не означає, що абсолютно всі дистрибутиви стали простими для  користувачів.

Так, як же вибрати?

Щоб вибрати конкретний дистрибутив компанія zegeniestudios розробила проект Linux Distribution Chooser. Ставлячи питання користувачу,  система видає список підходящих дистрибутивів для вас.
По-перше, для початківців я радив би дистрибутив  Ubuntu, або даже  Linux Mint, чи ElementaryOS (Яким сам користуюсь).  Якщо вам не подобається  інтерфейс GNOME, можете спробувати дистрибутив Kubuntu з середовищем KDE.

І нарешті, Якщо ви вирішили спробувати Linux, вам, можливо покажеся не таким удомним як Windows.. Просто забудьте, що у вас там с Windows,  і скоро, ви не захочете повернутися до нього.

Бажаю вам удачі та успіхів з Linux! 😉

Наступний пост

  • Debian

    Азірав. це ті штолє? (с)

    Прошу автора перевірити наявність усіх їм написаних слів (за винятком назв ОС, ядра, сайтів і графічних середовищ) у словнику української мови і виправити помилки. Думається, вони присутні не тільки в цьому пості

    • Дякую за відгук!, дійсно багато помилок, буду виправляти..:)