Блог починаючого Лінуксоїда :)
Уявити наше життя без Інтернету сьогодні неможливо. День починається з включення смартфона і гортання стрічки в Twitter, перегляду нових повідомлень в соцмережах — тепер це увійшло в обов’язки кожного активного користувача, який і не помітив, як став заручником всього цього. Найбільш зручним способом виходу в Інтернет є ваш смартфон або планшет. І причина в їх мобільністі.
Саме тому ми і спробуємо розібратися, які мобільні браузери використовують найчастіше в різних регіонах планети.
Наприклад, у Росії 41,97% інтернет-трафіку припадає на браузер Safari, як би це дивно не звучало. При цьому Chrome знаходиться лише на другій позиції з 35,42%, і наявність браузера як на Android, так і на iOS не допомогло йому роздобути лідерство. На третьому місці розташувався стандартний браузер Android з 12,63 відсотка. А ось Internet Exlorer вдалося отримати лише 2,86 відсотка.
У Південній Америці Chrome домінує практично у всіх країнах, тоді як в США і Канаді браузер Safari займає лідируючі 58,28 і 63,96 відсотка трафіку відповідно, Chrome на другій позиції з 31,15 і 25,72 відсотка.
Найбільше Safari використовують в Данії (72,78%), а Chrome найбільш популярний в Перу (53,3%).
В цілому в Європі не можна з точністю назвати лідера, наприклад, в одній країні буде домінувати Safari, проте вже в сусідній пріоритет відданий Chrome. А Android-браузер практично скрізь займає третю позиції і близько 10-20 відсотків трафіку, винятком є лише В’єтнам, жителі якого віддають перевагу саме Android-браузеру з майже 84 відсотками. IE, в свою чергу, практично завжди на четвертому місці, за винятком ряду країн-фанатів Nokia. І як ви вже здогадалися, Фінляндія входить до їх числа.
Також досить цікаво, але 97,45 відсотка власників Windows Phone використовують браузер Internet Exlorer, Safari відстає ненабагато — його воліють 95,76 відсотка iOS-власників.
А UC Brouser, Firefox і Dolphin час від часу вдається вирватися в четвірку, а іноді навіть і до трійки лідерів, але в цілому браузери поки не викликають високого інтересу у користувачів. А про Opera ніхто й не згадує, за винятком лише Білорусії, де на браузер припадає майже 9 відсотків трафіку.
Нижче представлена додаткова інфографіка:
За матеріалами GadgetLab
Попередній пост
Наступний пост