Блог починаючого Лінуксоїда :)

Як зробити відкат з iOS 9 на iOS 8.4.1?

У користувачів iPhone і iPad, які встановили свіже оновлення iOS 9.0, є можливість зробити відкат на попередню версію операційної системи. Apple вже традиційно після релізу кожної нової ОС залишає ненадовго таку можливість. Через добу після виходу оновлення, компанія все ще видає сертифікати для iOS 8.4.1.

 

Випущене 16 вересня оновлення iOS 9 є великим програмним релізом з великим списком змін і поліпшень. Проте безліч володарів iPhone і iPad повідомляють про проблеми в роботі пристроїв. Збої почалися ще на стадії завантаження апдейта, коли люди не могли отримати обіцяний дистрибутив через недоступність сервісів Apple.

Володарі iOS-пристроїв скаржаться на некоректну роботу Wi-Fi, зниклі пункти меню в настройках, графічні артефакти при виведенні інтерфейсу, підвисання операційної системи. Серед нововведень в iOS 9 — покращені алгоритми енергоспоживання, проте на ділі акумулятор гаджетів втрачає заряд занадто інтенсивно.

Ймовірно, наступні апдейти iOS 9 виправлять ці проблеми, але до цих пір має сенс виконати процедуру даунгрейда — відкату на прошивку iOS 8. Мова йде тільки про версії iOS 8.4.1 — для неї Apple ще видає цифрові підписи. Варто пам’ятати, що ситуація може змінитися в будь-який момент.

Вимоги:

  • iPhone або iPad під управлінням iOS 9.0.
  • Файл прошивки iOS 8.4.1 у форматі IPSW.
  • iTunes 12.3 для Mac або Windows.

Як зробити відкат з iOS 9.0 на iOS 8.4.1:

Крок 1: Скачайте IPSW-файл iOS 8.4.1 за цим посиланням.

ios_8_4

Крок 2: Перевірте, що у вас встановлена ​​остання версія iTunes. Завантажити iTunes 12.3 можна тут.

Крок 3: Зробіть бекап даних на пристрої. Це можна зробити, зайшовши в настройках в iCloud -> Резервне копіювання -> Створити резервну копію, або підключивши iPhone або iPad до комп’ютера і зберігши бекап за допомогою iTunes.

Крок 4: Вимкніть Touch ID / Пароль в основному розділі налаштувань.

dwnm-2

Крок 5: Вимкніть функцію «Знайти iPhone» в розділі Настройки -> iCloud.

dwnm-1

Крок 6: Підключіть до комп’ютера iPhone або iPad з iOS 9.0 на борту до свого комп’ютера.

2015-09-29_13-38-50

Крок 7: Відкрийте iTunes і у верхній панелі програми виберіть піктограму вашого гаджета.

Крок 8: Утримуючи на клавіатурі Shift (або Alt на OS X), клікніть кнопку «Відновити».

2015-09-29_13-28-06

Крок 9: У вікні програми вкажіть файл прошивки iOS 8.4.1, завантажений на кроці 1.

Крок 10: Дочекайтеся завершення процедури, процес відновлення ОС займе деякий час. Тепер ви можете користуватися пристроєм з iOS 8.4.1.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, ВКонтакте,  Google+  щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google, LINUX.


WARNING: APPLE БІЛЬШЕ НЕ ПІДПИСУЄ iOS 8.4.1, ВІДКАТИТИ СИСТЕМУ НЕ МОЖНА