Блог починаючого Лінуксоїда :)

Як на комп’ютері запустити Android Програми через Chrome?!

Здійснилося важлива подія — випущений безкоштовний емулятор, за допомогою якого в браузері Chrome можна запускати додатки та ігри, спочатку розроблені для Android. Цей хак працює на Windows, OS X і Linux.

Інструкція по установці емулятора:

1. Скачайте ARChon Runtime. Це модифікована версія Google Runtime, яка дозволяє запускати одночасно кілька додатків.
2. Розпакуйте викачаний zip-файл в будь-яке місце.
3. Запустіть Chrome 64 біта, версії 37 або вище ( а саме краще скачайте CANARY Версію) , перейдіть на chrome: // extensions (або «Меню> Установки> Розширення») і активуйте режим розробника.
4. Натисніть «Завантажити розпаковане розширення», знайдіть папку з розпакованим ARChon Runtime (вона називається vladikoff-archon-44bc9ba24037), виберіть її та натисніть ОК.

Приложения для Android в Chrome

ARChon Runtime встановлений і з’явиться в списку розширень.

Програми та ігри встановлюються точно так же — через завантаження розпакованих розширень. Повідомлення про помилки та попередження ігноруйте. Відкрити додаток можна, натиснувши на кнопку «Запустити».

Приложения для Android в Chrome
Приложения для Android в Chrome
Додатки запускаються в окремих вікнах, працюють у фоновому режимі, підтримують відтворення звуку і відео. При бажанні можна навіть вийти з Chrome і вони залишаться відкритими. Видалити їх можна через розділ розширень в системних налаштуваннях.
Приложения для Android в Chrome
З хаком сумісні тільки модифіковані APK-файли — які були пропущені через спеціальну утиліту. Деякі програми працюють ідеально, інші з обмеженнями. Список сумісних додатків наведено на спеціальній сторінці, і в примітках до кожного зазначено, які проблеми з ним можуть виникнути.
Навряд чи Google стане перешкоджати цьому хаку і вносити зміни в Chrome. Швидше за все, навпаки, він перейде в розряд офіційних. На недавній конференції Google I / O було оголошено, що в Chrome OS з’явиться нативна підтримка Android-додатків. Оскільки Chrome і Chrome OS вже по суті майже одне і те ж, можна очікувати, що в майбутньому можливість запуску Android-додатків буде додана в гугловський браузер на всіх платформах.