Блог починаючого Лінуксоїда :)

Як майнити Ethereum?!

 Інструкція як майнити Ethereum для чайників 🙂

Как майнить ефир, Ethereum, инструкция

 
Добрий день! сьогодні я покажу як можна Майнити Ethereum (ефір) на своїй відеокарті, або на декількох відеокартах,  я для прикладу візьму 5 відеокарт Radeon RX 470 8GB
 
 
Що нам знадобиться?

1. Звичайний комп’ютер, в якому є 4 Гб або можна і більше,  можна звичайно і менше але я не рекомендую.
2. Стабільний інтернет.
3. GPU карта об’ємом відеопам’яті від 3Гб і більше.

 
Створення Гаманця ETHEREUM
 

І так, приступимо! Для початку нам знадобиться гаманець Ethereum. Я вибрав для вас самий просто спосіб створення гаманця, на біржі Poloniex. Йдемо на сайт біржі і натискаємо кнопку «Create your account«. Далі заповнюємо всі поля, погоджуємося з правилами і тиснемо «Create Account«.

Тепер перевірте свою електронну поштову скриньку, вказану при реєстрації. Вам потрібно перейти по посиланню для активації облікового запису. Як уже аккаунт активований потрібно увійти і створити гаманець ETH. Робиться це в такий спосіб: в правому верхньому куті є пункт меню «BALANCES» і підпункт «Deposits & Withdrawals». На сторінці, серед величезної кількості кріптомонет знаходимо «[ETH] Ethereum», трохи нижче є рядок «Deposit address: Generate», власне натискаємо «Generate».

Це ваша адресса гаманця, починяється з 0X…

 

Soft для майнингу ETHEREUM
Скачуємо саму свіжу версію  ТУТ

Після чого потрібно розархівувати вміст наприклад на робочий стол.
Знайти в папці файл «START.bat» і відкрити його блокнотом або «Змінити»Знаходимо адреса гаманця і Замінюємо на свій, ось приклад:


Зберігаємо! і запускаємо   SRART.bat
Ось результат:


 
Перегляд статистики
 

Програма для Майнінгу начебто працює нормально, але як же подивитися мою статистику і сам процес? Йдемо на наш пул ethermine.org там є строка пошуку. Просто вводимо сюди адресу нашого гаманця і тиснемо на ентер.

 
 
Тут ви можете дивитися вашу статистику і баланс, кількість виплат, швидкість Майнера, і т.д, Оновлення статистики раз в 10 хвилин

Трохи нижче ви можете побачити окрему статистику по кожному Воркеру, Автовиплати можете редагувати на пулі вбивши вашу айпі адресу ..

Порада:

Для нормальної роботи потрібно збільшити віртуальну пам’ять до 16 гб ..
Більше інформації в нашему чаті для майнерів в TELEGRAM  🙂