Блог починаючого Лінуксоїда :)

В Ubuntu 15.04 з’явилася можливість постійного відображення рядка меню

Розробники додали в Ubuntu 15.04 патч, який дозволяє включити режим постійного відображення рядка меню. На даний момент рядок меню демонструється тільки при наведенні курсору на заголовок вікна (у разі LIM — локально інтегрованих меню) або на верхню частину екрана (в разі глобального меню).

В Ubuntu 15.04 з’явилася опція, яка дозволяє зробити цей рядок меню не прихованим. На даний момент вона активується через Dconf-Editor, для цього треба зайти в налаштування com> canonical> unity і включити опцію «always show menus». Після чого слід перезайти в Unity або перезапустити її (можливо, згодом опція буде активуватися «на льоту»).

menu

На відео нижче, наданому порталом Web Upd8 , ви можете вивчити, як опція впливає на відображення рядка меню:

Крім того, останнє оновлення Unity виправило помилку з некоректною роботою Dash і HUD на повноекранних додатках. Приміром, раніше не можна було відкрити Dash при повноекранному режимі в Chrome. Також в Unity інтегрований пакет JAyatana, який додає підтримку HUD і глобального меню додаткам, написаним на Java Swing (наприклад, NetBeans IDE, IntelliJ IDEA, Android Studio, jDownloader і т.п.).

jayatana-android-studio-hud