Блог починаючого Лінуксоїда :)

В Ubuntu 15.04 меню LIM будуть за замовчуванням

Локально-інтегровані меню (LIM) будуть використовуватися в Ubuntu 15.04 за замовчуванням. В останніх денних збірках розробники активували таку опцію. Раніше за замовчуванням використовувалося глобальне меню, яке відображалося у верхній частині робочого столу.
LIM

LIM були представлені в релізі 14.04, проте н були в 14.04, і в 14.10 вони  теж не використовувалися за замовчуванням — була тільки опція, активувавши яку, користувач міг відображати меню у верхній частині вікна.

vivid-lim-default

 

 

Меню LIM тепер відображаються не тільки для активного вікна, але і для вікон, які знаходяться не у фокусі. При бажанні ви можете відключити дану можливість через Редактор Dconf: com> canonical> unity> integrated -menus.

vivid-lim-unfocused-window

 

На даний момент меню LIM автоматично приховуються. Якщо ви хочете відключити таку поведінку, слід через той же Редактор Dconf активувати опцію com> canonical> unity> always-show-menus. Така можливість нещодавно з’явилася в 15.04 .

vivid-lim-unfocused-maximized

Якщо ви хочете перемкнутися назад на Глобальне меню, це завжди можна зробити в налаштуваннях: Параметри системи> Оформлення> Режим> Показувати меню для вікна (В панелі меню).