Блог починаючого Лінуксоїда :)

Топ-5 альтернатив Bitcoin

Незважаючи на те, що Bitcoin є найвідомішою криптовалюта, вона ні в якому разі не є єдиною. Насправді, ринок криптовалюта дуже насичений, а всі цифрові валюти мають власну назву — Altcoins, що означає «Альтернатива Bitcoin».Розглянемо 5 криптовалют, які в один прекрасний день можуть стати популярніше, ніж Bitcoin.

1. Litecoin


liticoinЯк і Bitcoin, Litecoin є цифровий валютою, яка генерується в процесі Майнінгу.
Вона була створена в 2011 році інженером компанії Google Чарльзом Лі. Криптовалюта Litecoin вважається самою гідною заміною Bitcoin.  Насамперед тому, що кількість монет Litecoin обмежено числом в 84 міліонів(у Bitcoin це 21 мільйон).Крім того, істотною відмінністю між цими криптовалюта є швидкість підтвердження транзакції. Якщо для створення блоку  Bitcoin потрібно 10 хвилин, то у Litecoin це займає всього 2,5 хвилини. Це означає, що Litecoin може обробляти набагато більше транзакцій. Вартість 1 Litecoin на сьогоднішній день складає $ 2,83099.

2. Dogecoin

dogecoin

Деякі вважають Dogecoin найдивнішою криптовалюта, починаючи з історії її створення. Спочатку вона замислювалася як жарт і не сприймалася всерйоз. Але саме на хвилі жарти, криптовалюта змогла увійти до п’ятірки найвідоміших криптовалюта світу. Dogecoin був створений програмістом з Портланда Біллі Маркусом. Він хотів створити криптовалюту, яка була б ближче до більшої демографічній групі. Криптовалюта була названа на честь одного з найпопулярніших інтернет-мемів 2013 doge, на якому в різних варіаціях відображена собака мисливської породи сиба-іну. Незважаючи на весь жартівливий характер затії, Dogecoin можна Майнити і обмінювати на товари. Ліміт монет Dogecoin встановлений у розмірі 100 млрд, а максимальна вартість досягала $ 400.80. На сьогоднішній день 1 000 монет Dogecoin оцінюються в $ 0,12.

3. XRP (Ripple)

xrp

Деякі порівнюють XRP з обміном борговими розписками .Криптовалюта XRP — частина платіжної системи Ripple, яка підтримує миттєві платежі між гаманцями з около нулевою комісією та обмін між будь-якими валютами на просунутій торговій платформі. Фактично, XRP є службовою «проміжної» валютою, курс якоий не повинен впливати на працездатність платіжної системи. Винахідники системи створили 100 млрд монет XRP, і це встановлений ліміт. На поточний момент компанія Ripple Labs володіє 67500000000 монет XRP. Курс криптовалюта зараз становить 1 XRP = $ 0,01.

4. Huntercoin

Huntercoin
Це перша криптовалюта, яка включає «людський» Майнінг, і може бути згенерована шляхом P2P-іграми. Гра полягає в управлінні мисливцями для збору монет в іншому вимірі за допомогою стратегії, часу і командної роботи. Іншими словами, це заснована на Blockchain альтернативна реальність. Чим більше часу ви приділяєте цьому і чим краще будуть організовані гравці, тим більше монет ви отримаєте. Huntercoin отриманий з модифікованої версії Namecoin, який заснований на коді Bitcoin.Угоди займають 1 хвилину і обмежені кількістю 42 млн. Курс Huntercoin становить 1 HUC = $ 0,02.

5. Peercoin

Peercoin
Peercoin позиціонує себе в якості «зеленої» альтернативи традиційним криптовалютою, яку споживають дуже багато енергії, так як її емісія вимагає меншої потужності.
Творці валюти запевняють, що завдяки технічним доопрацюванням Peercoin набагато безпечніший, ніж біткоін, які можуть бути знищені, якщо Майнери об’єднаються в злочинний гігамайнер (понад 50% потужності). Крім того, на відміну від інших криптовалют, для користувачів Peercoin не встановлений жорсткий ліміт на кількість монет. Але є єдине «але»: щорічно випущені монети досягають рівня інфляції в 1%. Ринкова капіталізація Peercoin становить $ 8,605,602, що робить її однією з найсильніших Altcoins.