Блог починаючого Лінуксоїда :)

Google вже працює над Android L для Nexus 4

Як вам відомо, версія операційної системи Android, яка відома як Android L, була випущена тільки для смартфона LG Nexus 5 і планшетного комп’ютера ASUS Nexus 7 2013. Що в свою чергу, спричинило за собою безліч питань і негативу в сторону компанії Google, від володарів Nexus-смартфона 2012 року, LG Nexus 4 Незважаючи на те, що AOSP версія Android L вже була перенесена на Nexus 4, умільцями з сайту XDA, офіційно скачати девелоперскую версію Android L для Nexus 4 не можна, її просто немає.

 

Незважаючи на це все, компанія Google все-таки випускатиме офіційно Android L для Nexus 4. Згідно з публікацій співробітників Google, в своїх акаунтах соціальних мереж, компанія вже випустила внутрішню версію Android L для Nexus-смартфона 2012 року. Деякі користувачі Google+ помітили, що в розділі «Chromium», співробітники компанії почали викладати звіти про помилки, в яких йдеться про Nexus 4, який працює на операційній системі Android L.

Перше з двох повідомлень повідомлень з цієї теми, вказує, що якась помилка вже була виправлена ​​на смартфоні, який працює на версії операційної системи «LRW52G». Хочу вам нагадати, що початковий реліз Android L Developer Preview був версії LPV79 і LPV81C. Вважається, що LRW52G є внутрішньою версією Androi L для співробітників компанії.

Android L для Nexus 4

 Друге повідомлення більш конкретне. Співробітник Google пише, що його Nexus 4 вже працює на Android L. Звичайно ж не виключено, що співробітник використовує версію прошивки, яка взята з сайту XDA. Але якщо скласти обидва цих повідомлення, то майже немає ніяких сумнівів, що офіційна внутрішня зборка Android L дійсно існує. 

Android L для Nexus 4

Але незважаючи на це, ці повідомлення не є повною гарантією того, що Google офіційно буде оновлювати Nexus 4 і Nexus 7 до Android L. Не виключений той варіант, що співробітники просто проводять черговий ряд тестів нової версії системи, на сумісність з іншими пристроями якщо тест  не пройде то можливо що не буде оновлення.

джерело: Source.google.com