Блог починаючого Лінуксоїда :)

Google Chrome Canary 34 повідомляє про з Google Now

Google випустив нову версію своєї експериментальної збірки браузера Chrome, представивши Google Chrome Canary 34. Головним нововведенням в цієї версії стала підтримка повідомлень від Google Now.

Google Now — служба компанії Google у вигляді карточок, яка забезпечує доставку корисної інформації протягом дня. Опція доступна в рамках програми «Пошук Google» для Android і iOS.

Служба Google Now  керується через користувальницький аккаунт Google, і намагається надати вам контекстно-залежну інформацію, включаючивши відомості про трафік, місцевої погоді, нагадування про події та результати спортивних матчів і т.д.

google-now-chrome

 

Ця функція за замовчуванням відключена в Canary 34. Користувачеві необхідно ввести наступний рядок в адресному рядку і натиснути [Enter]:

 

chrome://flags/#enable-google-now

 

Натисніть кнопку, за замовчуванням яка випадає в Google Now, і переведіть його в робочий режим кнопкою «Enabled«, а потім натисніть на перезапуск в нижній частині сторінки, щоб перезавантажити додаток і застосувати зміни.

Після включення і входу користувача в свій Google-аккаунт через  Canary, повідомлення служби будуть з’являтися в області повідомлень (для Windows) або в рядку меню (OS X)

Now-Windows-and-Mac

 

Google Chrome Canary 34 став доступний для безкоштовного завантаження для ПК на Windows і Mac. Однак, зверніть увагу, що це навіть не бета-версія, а дуже нестабільна  тестова версія браузера Chrome. Версія призначена тільки для досвідчених користувачів, що бажають оцінити нові можливості оглядача. При цьому збірку можна легко встановити поруч зі стабільною або бета збірками.