Блог починаючого Лінуксоїда :)

Доступна перша стабільна версія Snappy Ubuntu Core 15.04

Snappy-Ubuntu-Core-15.04-Stable
Тонни виправлень були реалізовані в цьому дистрибутиві. На даний момент ця платформа Ubuntu направлена ​​на роботу в хмарному середовищі і на вбудованих пристроях.
Перша версія Snappy Ubuntu Core була представлена ​​всього кілька місяців тому і формально не була готова для масового впровадження. Але це не завадило розробникам з усього світу прийняти цю систему в якості бази для різних проектів та вбудованих пристроїв.
Як повідомляють на сайті Ubuntu: «Наша система являє собою нове виконання Ubuntu зтранзакционной версією оновлень. Обраний нами підхід є більш швидким, більш надійним ідозволяє нам надавати більш високий рівень безпеки для додатків і користувачівось чому ми називаємо їх» snappy «додатками . Система відокремлена від додатків, що дозволяє підвищити рівень її безпеки та передбачуваності поведінки. У разі збою поновлення передбачена система «м’якого» відкату. На наш погляд це куленепробивний підхід, який ідеально підходить длярозгортання, де передбачуваність і надійність мають першорядне значення «.