Блог починаючого Лінуксоїда :)

Canonical випустила інтерфейс для подвійного завантаження 2- х ОС

Canonical  анонсувала  версію системи для організації спільного використання Ubuntu Touch і Android на одному пристрої.  Після установки системи подвійного завантаження  користувач може швидко перемикатися між  Ubuntu Touch і Android.

Для перемикання між платформами підготовлені спеціальні програми для обох платформ: додаток для Ubuntu Touch, що дозволяє завантажувати Android, і додаток для Android, що дозволяє завантажувати Ubuntu Touch.

dualbot

Крім штатної прошивки Android (підтримується 4.2+) можливе використання альтернативних збірок, таких як CyanogenMod і AOSP.

Система подвійного завантаження поки орієнтована на розробників і не розрахована на кінцевих користувачів. Зокрема, система дозволяє розробнику встановити Ubuntu Touch на свій основний телефон і перемикатися в дане оточення при необхідності,  залишивши Android для повсякденного використання.

При використанні подвійного завантаження завантажувач  Ubuntu Touch встановлюється в системний розділ «/ recovery», призначений для відновлення основної прошивкию. Системний образ Ubuntu Touch розміщується в файлі / data / system.img, а користувальницькі та системні дані в директоріях / data / user-data та / data / system-data всередині розділу «/ data» платформи Android.

Розробка протестована на смартфоні Nexus 4, але теоретично повинні підтримуватися і інші пристрої лінійки Nexus. Докладну інструкцію з налаштування подвійний завантаження можна знайти ТУТ.

New-Dual-Boot-Shots